K poskytování a vylepšování našich služeb využíváme funkční, analytické a marketingové soubory cookie. Kliknutím na tlačítko "Povolit", souhlasíte s zásadami cookies umožníte jejich ukládání.

Povolit Zavřít
Načítání...

GMWebs - Firemní blog

Přečtěte si nejnovejší články ze světa IT zaměřené na tvorbu webových stránek, online marketing a využití webových stránek v praxi.
Všechny naše články jsou psané naším teamem programátorů.

gmwebs.cz - Proč mít vlastní webové stránky? - obrázek

01.08.2022 | Jiří Nováček

3 min

Proč mít vlastní webové stránky?

V dnešní době má webové stránky téměř každý podnikatel nebo firma, která podnikání myslí vážně. Jedná se totiž o skvělý nástroj, jak oslovovat nové klienty, budovat značku, důvěru a prohlubovat vztah s klienty.

gmwebs.cz - Jak vydělat peníze prostřednictvím webových stránek nebo e-shopu? - obrázek

31.07.2022 | Jiří Nováček

8 min

Jak vydělat peníze prostřednictvím webových stránek nebo e-shopu?

Vydělávat lze téměř na každém typu webové stránky, ať už se jedná o jednoduchou webovou stránku, blog nebo specializovaný e-shop. Proto si dnes krátce popíšeme 6 možností, jak si zajistit příjem z webové stránky.

gmwebs.cz - Jak fungují webové stránky - obrázek

31.07.2022 | Matěj Loucký

4 min

Jak fungují webové stránky

Pojem webové stránky zná asi každý, všichni je používáme a některé z nich pravidelně navštěvujeme. Ale co o nich vlastně víte? Znáte jejich funkci na internetu nebo z čeho se skládají?

gmwebs.cz - Jak probíhá tvorba webové stránky? - obrázek

30.07.2022 | Jiří Nováček

5 min

Jak probíhá tvorba webové stránky?

Tvorba webové stránky je poměrně složitý proces skládající se z několika kroků. V tomto článku si jednotlivé kroky popíšeme, aby si každý, kdo uvažuje o vlastním webu mohl udělat představu o tom, jak web vzniká.

gmwebs.cz - Jak se chovat bezpečně na internetu - obrázek

30.07.2022 | Matěj Loucký

5 min

Jak se chovat bezpečně na internetu

Bezpečnost na internetu je sice dlouhodobě omílané téma, ale nikdy neškodí si připomenout, jak se na internetu chovat. Vždy se totiž najde chvíle, kdy nějaké ty zásady bezpečnosti ignorujeme.